Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
twoim mieszkaniu? Najlepszą okazję ku temu stwarza IKEA, która już we wrześniu wprowadza do swoich sklepów meble w nowych kolorach i o nowym wzornictwie oraz proponuje ciekawe rozwiązania stylistyczne wnętrz, a co najważniesze - obniża ceny! Trudno przegapić taką okazję, by niewielkim kosztem ożywić jesienną nudę mieszkania.

25% zniżki przy zakupie biustonosza "The dream bra" w sklepach KappAhl od 15.09 do 31.10.2000. Oferty rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami. Adresy sklepów str. 154.

HOROSKOP

Październik

ZODIAKALNI PARTNERZY DLA COSMODZIEWCZYNY SPOD ZNAKU WAGI:
Najlepsi: BLIŹNIĘTA, LEW, STRZELEC
Najgorsi: RAK, SKORPION, KOZIOROŻEC

Waga (22 września - 22 października)
NIE DAJ SIĘ
twoim mieszkaniu? Najlepszą okazję ku temu stwarza IKEA, która już we wrześniu wprowadza do swoich sklepów meble w nowych kolorach i o nowym wzornictwie oraz proponuje ciekawe rozwiązania stylistyczne wnętrz, a co najważniesze - obniża ceny! Trudno przegapić taką okazję, by niewielkim kosztem ożywić jesienną nudę mieszkania.<br><br>25% zniżki przy zakupie biustonosza "The dream bra" w sklepach KappAhl od 15.09 do 31.10.2000. Oferty rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami. Adresy sklepów str. 154.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=158&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;HOROSKOP&lt;/&gt;<br><br>Październik<br><br>ZODIAKALNI PARTNERZY DLA COSMODZIEWCZYNY SPOD ZNAKU WAGI:<br>Najlepsi: BLIŹNIĘTA, LEW, STRZELEC<br>Najgorsi: RAK, SKORPION, KOZIOROŻEC<br><br>Waga (22 września - 22 października)<br>NIE DAJ SIĘ
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego