Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
jednym dachem", T-shirty z napisami "Jestem sztuczną blondynką" i "Blond power" rozkręcają blondynkowy przemysł. A ponieważ nie ma już komu dołożyć, wszystko spada na blondynki.
I tak stały się one uosobieniem wszystkich wad świata. Ale na szczęście nie dla wszystkich. W kinie i modnym światku pozostały wzorce słodkich, "prawdziwych" blondynek. Pangermanskie piękności: Claudia Schiffer, Karen Mulder, Eva Herzigova stały się uosobieniem kobiety tajemniczej, której wzorem była jak dotąd Catherine Deneuve, przeciwstawiana wzruszającej i słodziutkiej Marilyn Monroe.

Blond obiekt pożądania

Jacques Dessange - znany francuski fryzjer - bez wahania odpowiada, że woli blondynki, bo są bardziej fotogeniczne.
- Produkty reklamowane przez blondynki najlepiej się
jednym dachem", T-shirty z napisami "Jestem sztuczną blondynką" i "Blond &lt;foreign&gt;power&lt;/&gt;" rozkręcają &lt;orig&gt;blondynkowy&lt;/&gt; przemysł. A ponieważ nie ma już komu dołożyć, wszystko spada na blondynki. <br>I tak stały się one uosobieniem wszystkich wad świata. Ale na szczęście nie dla wszystkich. W kinie i modnym światku pozostały wzorce słodkich, "prawdziwych" blondynek. &lt;orig&gt;Pangermanskie&lt;/&gt; piękności: Claudia Schiffer, Karen Mulder, Eva Herzigova stały się uosobieniem kobiety tajemniczej, której wzorem była jak dotąd Catherine Deneuve, przeciwstawiana wzruszającej i słodziutkiej Marilyn Monroe. <br><br>&lt;tit&gt;Blond obiekt pożądania&lt;/&gt;<br><br>Jacques Dessange - znany francuski fryzjer - bez wahania odpowiada, że woli blondynki, bo są bardziej fotogeniczne.<br>- Produkty reklamowane przez blondynki najlepiej się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego