Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 05.01 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w magazynie "GQ" pojawiły się jej roznegliżowane zdjęcia, a przy okazji poszła w świat wiadomość, że prawdopodobnie Diana Krall pojawi się na rozkładówce "Playboya". Wszystko to znakomicie zgadza się z treścią i sposobem wykonywania piosenek. Nigdy wcześniej jazz nie był promowany poprzez tak jasne skojarzenia z erotyzmem, ale właśnie dlatego blondynka z Kanady jest rozpoznawalna także poza wąskim kręgiem najwierniejszych fanów jazzu. Nawiasem mówiąc, kobiecy jazz w wydaniu Diany Krall jest dalece nieortodoksyjny, a na najnowszej płycie mamy kompozycje tak różnych i niekoniecznie kojarzonych z jazzem artystów jak Tom Waits, Joni Mitchell czy Elvis Costello (prywatnie mąż Diany).

Kiedy słucha się
w magazynie "GQ" pojawiły się jej roznegliżowane zdjęcia, a przy okazji poszła w świat wiadomość, że prawdopodobnie Diana Krall pojawi się na rozkładówce "Playboya". Wszystko to znakomicie zgadza się z treścią i sposobem wykonywania piosenek. Nigdy wcześniej jazz nie był promowany poprzez tak jasne skojarzenia z erotyzmem, ale właśnie dlatego blondynka z Kanady jest rozpoznawalna także poza wąskim kręgiem najwierniejszych fanów jazzu. Nawiasem mówiąc, kobiecy jazz w wydaniu Diany Krall jest dalece nieortodoksyjny, a na najnowszej płycie mamy kompozycje tak różnych i niekoniecznie kojarzonych z jazzem artystów jak Tom Waits, Joni Mitchell czy Elvis Costello (prywatnie mąż Diany).<br><br>Kiedy słucha się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!