Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o paleniu,o kosmetyce
Rok powstania: 2001
I takie takie właśnie kolor taki ciemny jak ja lubię.
Tak.
Ja cię właśnie w takich ciemnych włosach lubię.
Tak, Joluś, i ja w tym kolorze zostanę dlatego, że się czuję świetnie, a powiem ci jedną rzecz. Że wszystkie te kuracje rozjaśniania włosów, czyli z tych ciemnych co ja próbowałam, blondynka, ruda, nie wiadomo co, efekt jest taki, że wszystkie farby trzymają się nie tylko trwa trwale. Bardzo szybko się zmywają.
Yhy. To jest właśnie ten kolor, w którym ja cię najlepiej. Ty jesteś taka moja Dorotka, wiesz.
Tak, ja w tym zostanę.
Ciemna.
W tym zostanę.
I te włoski takie
I takie takie właśnie kolor taki ciemny jak ja lubię. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Ja cię właśnie w takich ciemnych włosach lubię. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak, Joluś, i ja w tym kolorze zostanę dlatego, że się czuję świetnie, a powiem ci jedną rzecz. Że wszystkie te kuracje rozjaśniania włosów, czyli z tych ciemnych co ja próbowałam, blondynka, ruda, nie wiadomo co, efekt jest taki, że wszystkie farby trzymają się nie tylko &lt;orig&gt;trwa&lt;/&gt; trwale. Bardzo szybko się zmywają. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Yhy. &lt;gap&gt; To jest właśnie ten kolor, w którym ja cię najlepiej. Ty jesteś taka moja Dorotka, wiesz. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak, ja w tym zostanę. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Ciemna. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; W tym zostanę. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; I te włoski takie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!