Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 34/35
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
Ewelina Flinta
Kupię sobie motor
Ma 24 lat, słucha rocka, nosi spodnie dzwony. Śpiewa od piętnastego roku życia, ale dopiero teraz, dzięki udziałowi w programie "Idol", wydała swój pierwszy album.
Spotykamy się w niewielkiej kawiarence na warszawskim Żoliborzu, niedaleko domu, w którym Ewelina mieszka od dwóch lat. Szczupła, skromna blondynka w niczym nie przypomina gwiazdy. Podczas rozmowy widać, że jest nieco skrępowana.
Jak sprzedaje się Twój album?
- Bardzo dobrze. Zdobyłam już Złotę Płytę. To sukces!
Teraz żyjesz ze śpiewania?
- Od 2 lat zarabiam, śpiewając, tyle że teraz żyje mi się znacznie lepiej.
Jak właściwie zaczęła się Twoja przygoda z muzyką
Ewelina Flinta <br>Kupię sobie motor&lt;/&gt;<br>Ma 24 lat, słucha rocka, nosi spodnie dzwony. Śpiewa od piętnastego roku życia, ale dopiero teraz, dzięki udziałowi w programie "Idol", wydała swój pierwszy album. <br>Spotykamy się w niewielkiej kawiarence na warszawskim Żoliborzu, niedaleko domu, w którym Ewelina mieszka od dwóch lat. Szczupła, skromna blondynka w niczym nie przypomina gwiazdy. Podczas rozmowy widać, że jest nieco skrępowana. <br>&lt;who1&gt;Jak sprzedaje się Twój album?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Bardzo dobrze. Zdobyłam już Złotę Płytę. To sukces!&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Teraz żyjesz ze śpiewania?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Od 2 lat zarabiam, śpiewając, tyle że teraz żyje mi się znacznie lepiej.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jak właściwie zaczęła się Twoja przygoda z muzyką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego