Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy polityczne
Rok: 1997
Działalność społeczna w organizacjach pozarządowych
* Mężatka - dwie córki
Mądre wydatki państwa to niższe podatki

SZANOWNI PAŃSTWO !
To Państwo w nadchodzących wyborach zdecydujecie o dalszych losach naszej Ojczyzny, o tym czy wybranym przez Was parlamentarzystom będzie przyświecać wąski partykularyzm, czy idea Polski suwerennej, demokratycznej, bezpiecznej, sprawiedliwej, coraz bogatszej duchowym i materialnym bogactwem swoich obywateli.
DLACZEGO ZDECYDOWAŁAM SIĘ KANDYDOWAĆ DO SEJMU RP ?
Nie dla immunitetu, nie dla korzyści materialnych, wreszcie nie dla kariery. Nie wstydzę się niemodnego dziś słowa patriotyzm. Dobro mojej Ojczyzny Narodu i Rodziny to dla mnie wartości nadrzędne.
Gdybym - z woli Państwa - została posłanką będę koncentrować swoją pracę w trzech
Działalność społeczna w organizacjach pozarządowych <br>* Mężatka - dwie córki<br>Mądre wydatki państwa to niższe podatki<br><br>SZANOWNI PAŃSTWO !<br>To Państwo w nadchodzących wyborach zdecydujecie o dalszych losach naszej Ojczyzny, o tym czy wybranym przez Was parlamentarzystom będzie przyświecać wąski partykularyzm, czy idea Polski suwerennej, demokratycznej, bezpiecznej, sprawiedliwej, coraz bogatszej duchowym i materialnym bogactwem swoich obywateli.<br>DLACZEGO ZDECYDOWAŁAM SIĘ KANDYDOWAĆ DO SEJMU RP ?<br>Nie dla immunitetu, nie dla korzyści materialnych, wreszcie nie dla kariery. Nie wstydzę się niemodnego dziś słowa patriotyzm. Dobro mojej Ojczyzny Narodu i Rodziny to dla mnie wartości nadrzędne.<br>Gdybym - z woli Państwa - została posłanką będę koncentrować swoją pracę w trzech
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego