Tytuł: Gazeta Wrocławska
Nr: 11.02
Miejsce wydania: Wrocław
Rok: 1999
zakończył strzałem z 17 metrów Valakari. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką. W 69. minucie, po wrzucie z autu Hajty głową strzelał Kazimierz Węgrzyn, ale nie trafił w bramkę. Później kolejnej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Trzeciak. Dziesięć minut przed końcem, po drugiej żółtej kartce (faul na Lehkosuo) boisko musiał opuścić Węgrzyn. Ostatnią dogodną sytuację zmarnował w 82. minucie Iwan, który strzelił z 18 metrów ponad bramką. Był to 26. mecz Polska - Finlandia. 19 meczów wygrali biało-czerwoni, pięć skończyło się remisami, a tylko dwa porażkami Polaków. Bilans bramek 70:25 dla Polski. Polska - Finlandia 1:1 (1:1
zakończył strzałem z 17 metrów Valakari. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką. W 69. minucie, po <orig>wrzucie</> z autu Hajty głową strzelał Kazimierz Węgrzyn, ale nie trafił w bramkę. Później kolejnej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Trzeciak. Dziesięć minut przed końcem, po drugiej żółtej kartce (faul na Lehkosuo) boisko musiał opuścić Węgrzyn. Ostatnią dogodną sytuację zmarnował w 82. minucie Iwan, który strzelił z 18 metrów ponad bramką. Był to 26. mecz Polska - Finlandia. 19 meczów wygrali biało-czerwoni, pięć skończyło się remisami, a tylko dwa porażkami Polaków. Bilans bramek 70:25 dla Polski. Polska - Finlandia 1:1 (1:1