Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na z góry straconej pozycji. Potwierdził to przebieg spotkania.
Goście już przed przerwą dwukrotnie pokonali bramkarza RKC, Khalida Sinouha. Andrzej Niedzielan tym razem gola nie zdobył, a trzy punkty zapewnili Nijmegen Jarda Simr i Frank Demouge. Rozmiary porażki zmniejszył na 1:2 Redan w 75. minucie. Chwilę później Polak opuścił boisko.
NEC jutro gra w ćwierćfinale Pucharu Holandii z drugoligową Spartą Rotterdam i trener Johann Neeskens nie chciał nadmiernie eksploatować swego najlepszego napastnika.
Powody do świętowania miał także Euzebiusz Smolarek. Jego Feyenoord grał z Twente Enschede. Do szatni piłkarze Twente schodzili przegrywając 0: 2, a mogło być jeszcze gorzej. Smolarek, który
na z góry straconej pozycji. Potwierdził to przebieg spotkania.<br>Goście już przed przerwą dwukrotnie pokonali bramkarza RKC, Khalida Sinouha. Andrzej Niedzielan tym razem gola nie zdobył, a trzy punkty zapewnili Nijmegen Jarda Simr i Frank Demouge. Rozmiary porażki zmniejszył na 1:2 Redan w 75. minucie. Chwilę później Polak opuścił boisko.<br>NEC jutro gra w ćwierćfinale Pucharu Holandii z drugoligową Spartą Rotterdam i trener Johann Neeskens nie chciał nadmiernie eksploatować swego najlepszego napastnika.<br>Powody do świętowania miał także Euzebiusz Smolarek. Jego Feyenoord grał z Twente Enschede. Do szatni piłkarze Twente schodzili przegrywając 0: 2, a mogło być jeszcze gorzej. Smolarek, który