Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
a o tym piszemy obok, że z decyzją o rozbiórce częściowo zawalonej kamienicy trzeba czekać, bo jest weekend. A owa kamienica może ostatecznie runąć w każdej chwili. Niby pociesza fakt, iż w tym roku na nadmiar długich weekendów nie będziemy już narzekać. Tylko czy aby na pewno pociesza?
Obawiam się bowiem, że im mniej świątecznych przerw w pracy, tym... więcej będzie niedotrzymanych terminów. Wszystko dlatego, że u nas służby miejskie prawie nigdy nie zbudują czegoś, nie wyremontują lub nie uprzątną po prostu od tak, jak najszybciej. Nie wiedzieć czemu, zawsze potrzebują jakiegoś pretekstu.
W przypadku wspomnianej kamienicy każdy urzędnik powie: "Teraz
a o tym piszemy obok, że z decyzją o rozbiórce częściowo zawalonej kamienicy trzeba czekać, bo jest weekend. A owa kamienica może ostatecznie runąć w każdej chwili. Niby pociesza fakt, iż w tym roku na nadmiar długich weekendów nie będziemy już narzekać. Tylko czy aby na pewno pociesza?<br>Obawiam się bowiem, że im mniej świątecznych przerw w pracy, tym... więcej będzie niedotrzymanych terminów. Wszystko dlatego, że u nas służby miejskie prawie nigdy nie zbudują czegoś, nie wyremontują lub nie uprzątną po prostu od tak, jak najszybciej. Nie wiedzieć czemu, zawsze potrzebują jakiegoś pretekstu.<br>W przypadku wspomnianej kamienicy każdy urzędnik powie: "Teraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego