Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jej hodowla jest bardzo droga - nie dość, że przygotowanie akwarium kosztuje ok. 3 tys. zł, to jeszcze bardzo trudno domowymi sposobami wyprodukować słoną, morską wodę, bez której Nemo nie ma szansy przeżyć.
Wystawa potwa do niedzieli. Bilety kosztują 6 i 3 zł (ulgowe).
ANNA SATEL

Lampy nie świecą, bo są brudne!
Ciemna stolica Polski
Jak obiecaliśmy, ruszyliśmy na miasto z ekspertem od oświetlenia, prof. Wojciechem Żaganem (52 l.) z Politechniki Warszawskiej. Pokazał nam, czemu mamy kiepskie latarnie.
W centrum wzdłuż al. Niepodległości klosze są czarne. A powinny być prześwitujące! - Energia, zamiast na oświetlenie, idzie na podgrzanie tego brudu - denerwuje się prof
Jej hodowla jest bardzo droga - nie dość, że przygotowanie akwarium kosztuje ok. 3 tys. zł, to jeszcze bardzo trudno domowymi sposobami wyprodukować słoną, morską wodę, bez której Nemo nie ma szansy przeżyć.<br>Wystawa potwa do niedzieli. Bilety kosztują 6 i 3 zł (ulgowe).<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ANNA SATEL&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Lampy nie świecą, bo są brudne!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ciemna stolica Polski&lt;/&gt;<br>Jak obiecaliśmy, ruszyliśmy na miasto z ekspertem od oświetlenia, prof. Wojciechem Żaganem (52 l.) z Politechniki Warszawskiej. Pokazał nam, czemu mamy kiepskie latarnie.<br>W centrum wzdłuż al. Niepodległości klosze są czarne. A powinny być prześwitujące! &lt;q&gt;- Energia, zamiast na oświetlenie, idzie na podgrzanie tego brudu&lt;/&gt; - denerwuje się prof
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!