Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.18
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Chamstwa i przemocy? Lepiej pogratulowałby policjantom, którzy nie wpuszczając rozwścieczonych mężczyzn do siedziby Sejmu, uratowali mu życie.

Gorzowianin: - Chciałoby się powiedzieć: jaka partia, takie działanie. Nie dziwią mnie dziwne ruchy w Samoobronie ("Rój kandydatów", "GL" z 17 bm.).

Arek z Nowej Soli: - I mamy to, czego się wszyscy bali, czyli brudnej, pełnej afer kampanii wyborczej. Ale czy mogło być inaczej, skoro w krajowej polityce ciężko się doszukać czystych polityków
Chamstwa i przemocy? Lepiej pogratulowałby policjantom, którzy nie wpuszczając rozwścieczonych mężczyzn do siedziby Sejmu, uratowali mu życie. <br><br>Gorzowianin: - Chciałoby się powiedzieć: jaka partia, takie działanie. Nie dziwią mnie dziwne ruchy w Samoobronie ("Rój kandydatów", "GL" z 17 bm.). <br><br>Arek z Nowej Soli: - I mamy to, czego się wszyscy bali, czyli brudnej, pełnej afer kampanii wyborczej. Ale czy mogło być inaczej, skoro w krajowej polityce ciężko się doszukać czystych polityków
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!