Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
była z rezerwowych pewnie.
Asiu, lubisz swoją pracę?
Lubię. Lubię. Jestem pielęgniarką całkiem z powołania.
To bardzo ważne.
Lubię. Chyba nie nie wyobrażam... Jeszcze jeszcze trochę mam pociągu do do kosmetyków. To trochę mogłabym być pielęgniarką kosmetyczką.
Ale kosmetyczką w sensie dosłownym, w sensie ...
Tak, lubię. Lubię robić coś przy buzi, lubię malować, o, może wizażystką, o. Przydałoby mi się nawet pójść nawet na kurs wizażystki, bo też bym to mogła robić, bo lubię.
A z ramienia w Avonu nie możesz zrobić tego kursu?
Właśnie. A dzisiaj coś właśnie pani powiedziała, że zawsze każda zaczyna w Avonie od konsultantki.
Tak.
A
była z rezerwowych pewnie.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Asiu, lubisz swoją pracę?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Lubię.&lt;pause&gt; Lubię. Jestem pielęgniarką całkiem z powołania.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To bardzo ważne.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Lubię. Chyba nie nie wyobrażam... Jeszcze jeszcze trochę mam pociągu do do kosmetyków.&lt;pause&gt; To trochę mogłabym być pielęgniarką kosmetyczką.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale kosmetyczką w sensie dosłownym, w sensie &lt;vocal desc="yyy"&gt;...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak, lubię. Lubię robić coś przy buzi, lubię malować, o, może wizażystką, o. Przydałoby mi się nawet pójść nawet na kurs wizażystki, bo też bym to mogła robić, bo lubię.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;A z ramienia w &lt;name type="org"&gt;Avonu&lt;/&gt; nie możesz zrobić tego kursu?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Właśnie. A dzisiaj coś właśnie pani powiedziała, że zawsze każda zaczyna w &lt;name type="org"&gt;Avonie&lt;/&gt; od konsultantki.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego