Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności. Niezależnie od postępowania karnego sąd dyscyplinarny jeszcze raz będzie się zajmował sprawą Magdaleny S. i może orzec karę dyscyplinarną od najłagodniejszej - upomnienia - do najsurowszej - wydalenia z zawodu.
Przed kilkoma tygodniami sędzia przyszła pijana na policję w Przemyślu, by interweniować w sprawie swojego przyjaciela, podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Po opuszczeniu komendy odjechała samochodem. Została zatrzymana przez patrol drogówki. Okazało się, że miała we krwi 2,55 promila alkoholu. Magdalena S. od 2001 roku jest w stanie spoczynku ze względu na stan zdrowia.
Wczoraj pisaliśmy, że w ostatnim
zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności. Niezależnie od postępowania karnego sąd dyscyplinarny jeszcze raz będzie się zajmował sprawą &lt;name type="person"&gt;Magdaleny S.&lt;/&gt; i może orzec karę dyscyplinarną od najłagodniejszej - upomnienia - do najsurowszej - wydalenia z zawodu.<br>Przed kilkoma tygodniami sędzia przyszła pijana na policję w &lt;name type="place"&gt;Przemyślu&lt;/&gt;, by interweniować w sprawie swojego przyjaciela, podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Po opuszczeniu komendy odjechała samochodem. Została zatrzymana przez patrol drogówki. Okazało się, że miała we krwi 2,55 promila alkoholu. &lt;name type="person"&gt;Magdalena S.&lt;/&gt; od 2001 roku jest w stanie spoczynku ze względu na stan zdrowia.<br>Wczoraj pisaliśmy, że w ostatnim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego