Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
To jest ten rodzaj seksu, o którym robią filmy i piszą w książkach!".
Dwie godziny później myślisz: "Kiedy możemy to zrobić znowu?".Cosmofacet

Oto mój Cosmofacet, w którym zawsze znajduję oparcie. Jest delikatny jak dotyk piórka, ciepły, silny i oddany. To dzięki niemu czuję się kochana. I to właśnie mój "byczek" sprawia, że jestem bezpieczna nawet tysiące kilometrów od domu.
Dziękuję za wszystko.
Perełka

kontrowersje

Wakacyjny skok w bok

Łatwo stracić głowę, gdy okoliczności temu sprzyjają. Ale co dalej? Zapomnieć jak najszybciej czy wyznać całą prawdę?
Był opalony, umięśniony, czytał Joyce'a i wydawało się, że coś z tego rozumie. Wieczorem okazało
To jest ten rodzaj seksu, o którym robią filmy i piszą w książkach!".<br>Dwie godziny później myślisz: "Kiedy możemy to zrobić znowu?".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;Cosmofacet&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Oto mój &lt;orig&gt;Cosmofacet&lt;/&gt;, w którym zawsze znajduję oparcie. Jest delikatny jak dotyk piórka, ciepły, silny i oddany. To dzięki niemu czuję się kochana. I to właśnie mój "byczek" sprawia, że jestem bezpieczna nawet tysiące kilometrów od domu.<br>Dziękuję za wszystko. <br> Perełka&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=37&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kontrowersje&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wakacyjny skok w bok&lt;/&gt;<br><br>Łatwo stracić głowę, gdy okoliczności temu sprzyjają. Ale co dalej? Zapomnieć jak najszybciej czy wyznać całą prawdę?<br>Był opalony, umięśniony, czytał Joyce'a i wydawało się, że coś z tego rozumie. Wieczorem okazało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!