Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 20/8
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1998
nie chcąc zdradzać szczegółów owej metody.

Obok nurtu indywidualnego, amatorskiego lobbingu powoli rozwijają się jednak i profesjonalne agencje. Nie brak przykładów dużych kampanii propagandowych skierowanych do parlamentarzystów, które zaowocowały sukcesami. Producenci piwa wywalczyli w Sejmie rezygnację z zakazu reklamowania ich produktów. Za udaną można też uznać akcję promującą powstanie województwa bydgoskiego, którą za spore pieniądze prowadzili właśnie zawodowcy.

Rozwój cywilizowanego lobbingu w Polsce wymuszony będzie perspektywą integracji z Unią Europejską. Gdy nasz akces do tej organizacji stanie się faktem, szeregi brukselskich lobbystów zasilone zostaną przez przybyszów znad Wisły.
PRZEMYSŁAW WENERSKI
nie chcąc zdradzać szczegółów owej metody.<br><br>Obok nurtu indywidualnego, amatorskiego &lt;foreign&gt;lobbingu&lt;/&gt; powoli rozwijają się jednak i profesjonalne agencje. Nie brak przykładów dużych kampanii propagandowych skierowanych do parlamentarzystów, które zaowocowały sukcesami. Producenci piwa wywalczyli w Sejmie rezygnację z zakazu reklamowania ich produktów. Za udaną można też uznać akcję promującą powstanie województwa bydgoskiego, którą za spore pieniądze prowadzili właśnie zawodowcy.<br><br>Rozwój cywilizowanego &lt;foreign&gt;lobbingu&lt;/&gt; w Polsce wymuszony będzie perspektywą integracji z Unią Europejską. Gdy nasz akces do tej organizacji stanie się faktem, szeregi brukselskich lobbystów zasilone zostaną przez przybyszów znad Wisły.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;PRZEMYSŁAW WENERSKI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego