Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.22
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
aby dojrzeć, co jest na zdjęciach. - To fotografie wykonana na ubiegłoroczne Biennale Sztuki Współczesnej we Florencji, dlatego są większe - tłumaczył M. Łazarski.
Zachwycające, klimatyczne zdjęcia podobały się wszystkim. - To mnie absolutnie urzeka i porywa. Smutne, ale piękne zdjęcia. Nam czasami potrzeba odrobiny smutku - mówiła po wernisażu gorzowianka Małgorzata Dembińska, stała bywalczyni fotograficznych imprez.
Wystawę można oglądać przez najbliższy miesiąc.


Forum czytelników
Matylda z Gorzowa: - Wszystkim przeciwnikom budowy nowego więzienia w Gorzowie przytoczę słowa wielkiego filozofa: "Społeczeństwo ocenia się po tym, jak traktują swoich skazańców."

Waldemar z Międzyrzecza: - Przeczytałem w ,,GL'' listę kandydatów do Sejmu i Senatu i - jak wcześniej wahałem się
aby dojrzeć, co jest na zdjęciach. - To fotografie wykonana na ubiegłoroczne Biennale Sztuki Współczesnej we Florencji, dlatego są większe - tłumaczył M. Łazarski. <br>Zachwycające, klimatyczne zdjęcia podobały się wszystkim. - To mnie absolutnie urzeka i porywa. Smutne, ale piękne zdjęcia. Nam czasami potrzeba odrobiny smutku - mówiła po wernisażu gorzowianka Małgorzata Dembińska, stała bywalczyni fotograficznych imprez. <br>Wystawę można oglądać przez najbliższy miesiąc.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Forum czytelników&lt;/&gt;<br>Matylda z Gorzowa: - Wszystkim przeciwnikom budowy nowego więzienia w Gorzowie przytoczę słowa wielkiego filozofa: "Społeczeństwo ocenia się po tym, jak traktują swoich skazańców." <br><br>Waldemar z Międzyrzecza: - Przeczytałem w ,,GL'' listę kandydatów do Sejmu i Senatu i - jak wcześniej wahałem się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego