Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Teraz zdrowie
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
oraz uciskanie kciukiem i palcem wskazującym kolejno wszystkich palców, masowanie dłonią górnej powierzchni stopy znakomicie poprawi krążenie.
Na koniec masujemy nogę od stopy przez łydkę do kolana. Masujemy zawsze do góry, nigdy w dół. Masaże odprężają i poprawiają krążenie.
Gdy stopy są zmęczone
Ważą wtedy tonę - takie mamy wrażenia po całodziennym chodzeniu, pracy, czy długich zakupach. Najważniejsze są wygodne buty ze skóry, które powinny być o pól numeru większe, odpowiedniej szerokości i z niezbyt wysokim obcasem. W domu powinnyśmy nosić wygodne pantofle albo grube skarpety. Codziennie, przez kwadrans starajmy się chodzić boso.
Jeśli nogi puchną, pomoże 15 minutowa kąpiel w letniej
oraz uciskanie kciukiem i palcem wskazującym kolejno wszystkich palców, masowanie dłonią górnej powierzchni stopy znakomicie poprawi krążenie.<br>Na koniec masujemy nogę od stopy przez łydkę do kolana. Masujemy zawsze do góry, nigdy w dół. Masaże odprężają i poprawiają krążenie.<br>&lt;tit&gt;Gdy stopy są zmęczone&lt;/&gt;<br>Ważą wtedy tonę - takie mamy wrażenia po całodziennym chodzeniu, pracy, czy długich zakupach. Najważniejsze są wygodne buty ze skóry, które powinny być o pól numeru większe, odpowiedniej szerokości i z niezbyt wysokim obcasem. W domu powinnyśmy nosić wygodne pantofle albo grube skarpety. Codziennie, przez kwadrans starajmy się chodzić boso.<br>Jeśli nogi puchną, pomoże 15 minutowa kąpiel w letniej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego