Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spotkania przewodniczących partii, aby przygotować wspólne stanowisko dotyczące mordu w Jedwabnem.
Szef UW uważa, że "wytworzenie stanowiska głównych sił politycznych kraju w tej bolesnej sprawie mogłoby stać się ważnym znakiem dla opinii publicznej w kraju i świecie".
(PAP)Na grobie Cadyka Jak co roku, w marcu, w pielgrzymce do grobu cadyka Elimeleha w Leżajsku wzięli udział ortodoksyjni Żydzi z całego świata. Od czwartku do niedzieli Leżajsk odwiedzi ponad 5 tysięcy chasydów.
(PAP)Błąd funkcjonariuszy może być kosztowny

Wrocławscy funkcjonariusze UOP podczas akcji pomylili domy.
Podczas akcji rozbijania 12-osobowej grupy przestępczej UOP i antyterroryści pomylili się.
Zamiast do domu przestępcy wpadli
spotkania przewodniczących partii, aby przygotować wspólne stanowisko dotyczące mordu w Jedwabnem.<br>Szef UW uważa, że "wytworzenie stanowiska głównych sił politycznych kraju w tej bolesnej sprawie mogłoby stać się ważnym znakiem dla opinii publicznej w kraju i świecie".<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na grobie Cadyka&lt;/&gt; Jak co roku, w marcu, w pielgrzymce do grobu cadyka Elimeleha w Leżajsku wzięli udział ortodoksyjni Żydzi z całego świata. Od czwartku do niedzieli Leżajsk odwiedzi ponad 5 tysięcy chasydów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Błąd funkcjonariuszy może być kosztowny&lt;/&gt;<br><br>Wrocławscy funkcjonariusze UOP podczas akcji pomylili domy.<br>Podczas akcji rozbijania 12-osobowej grupy przestępczej UOP i antyterroryści pomylili się.<br>Zamiast do domu przestępcy wpadli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego