Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ukochanemu wirtualny pocałunek.
Internet bez kompleksów
Świeżo wydany interaktywny poradnik Wirtualnej Polski "Internet krok po kroku" to kolejna "instrukcja obsługi" Internetu, która skutecznie "odczarowuje" to narzędzie. Jeśli dopiero zaczynasz poznawać sieć, na płycie CD i w uzupełniającej książeczce znajdziesz niezbędne informacje podane w przystępnej formie.
Zaletą poradnika jest jego interaktywny charakter: zawiera sporo "lekcji poglądowych" - wideo obrazujące podłączanie modemu czy animacje pokazujące konfigurowanie przeglądarki. Materiał przygotowano solidnie i w miarę obiektywnie - bez przesadnej autoreklamy czy promowania określonych firm lub produktów. Polecamy wszystkim początkującym.

Jak inni to robią?
Kto by pomyślał, że fanka roztrzepanej Ally McBeal potrafi być tak sumienna? Na całkiem
ukochanemu wirtualny pocałunek.<br>Internet bez kompleksów<br>Świeżo wydany interaktywny poradnik Wirtualnej Polski "Internet krok po kroku" to kolejna "instrukcja obsługi" Internetu, która skutecznie "odczarowuje" to narzędzie. Jeśli dopiero zaczynasz poznawać sieć, na płycie CD i w uzupełniającej książeczce znajdziesz niezbędne informacje podane w przystępnej formie.<br>Zaletą poradnika jest jego interaktywny charakter: zawiera sporo "lekcji poglądowych" - wideo obrazujące podłączanie modemu czy animacje pokazujące konfigurowanie przeglądarki. Materiał przygotowano solidnie i w miarę obiektywnie - bez przesadnej autoreklamy czy promowania określonych firm lub produktów. Polecamy wszystkim początkującym.<br><br>Jak inni to robią?<br>Kto by pomyślał, że fanka roztrzepanej Ally McBeal potrafi być tak sumienna? Na całkiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego