Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
nie tylko zdobywa się wiedzę, ale przechodzi się także rewalidację psychiczną, co przywraca pacjentom radość życia. Dla wielu chorych uczniów leczenie i pobieranie nauki jest możliwe tylko w tej placówce, gdyż na stałe mieszkają nieraz z dala od specjalistycznych ośrodków zdrowia i z dala od szkół.
O swojej pracy w charakterze wychowawcy zajęć pozalekcyjnych, a także o kontaktach, jakie utrzymuje do dziś z wychowankami, opowiadała Maria Łaś, która w tym roku przeszła już na emeryturę. Wielu spośród byłych wychowanków Kuźnic ukończyło studia wyższe i obecnie pracuje na odpowiedzialnych stanowiskach.
Burmistrz stwierdził, że widzi potrzebę, by szkoła ta jako integrująca młodzież chorą
nie tylko zdobywa się wiedzę, ale przechodzi się także rewalidację psychiczną, co przywraca pacjentom radość życia. Dla wielu chorych uczniów leczenie i pobieranie nauki jest możliwe tylko w tej placówce, gdyż na stałe mieszkają nieraz z dala od specjalistycznych ośrodków zdrowia i z dala od szkół.<br>O swojej pracy w charakterze wychowawcy zajęć pozalekcyjnych, a także o kontaktach, jakie utrzymuje do dziś z wychowankami, opowiadała Maria Łaś, która w tym roku przeszła już na emeryturę. Wielu spośród byłych wychowanków Kuźnic ukończyło studia wyższe i obecnie pracuje na odpowiedzialnych stanowiskach.<br>Burmistrz stwierdził, że widzi potrzebę, by szkoła ta jako integrująca młodzież chorą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego