Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
przegrała z Kalifornią 4 : 5.
Europejskich 16-latków na turnieju w Kissimme na Florydzie reprezentowali Amerykanie z bazy wojskowej w Ramstein. Jak i w poprzednich kategoriach Europa poniosła trzy porażki nie odgrywając w turnieju większej roli a mistrzami w tej kategorii zostali zawodnicy z Palm Harbor na Florydzie.
Czwarta, najmłodsza chłopięca kategoria do 12,5 roku kontynuuje finałowy turniej. W dotychczasowych meczach z udziałem drużyn reprezentujących region europejski zanotowaliśmy niestety dwie porażki - Arabia Saudyjska przegrała z reprezentantem Azji 2 : 4 a Rosja z Kanadą 1 : 5.
Softball dziewcząt przyniósł już ostateczne rozstrzygnięcia we wszystkich czterech kategoriach. Najmłodszym Mistrzem została reprezentująca Amerykę
przegrała z Kalifornią 4 : 5.<br>Europejskich 16-latków na turnieju w Kissimme na Florydzie reprezentowali Amerykanie z bazy wojskowej w Ramstein. Jak i w poprzednich kategoriach Europa poniosła trzy porażki nie odgrywając w turnieju większej roli a mistrzami w tej kategorii zostali zawodnicy z Palm Harbor na Florydzie.<br>Czwarta, najmłodsza chłopięca kategoria do 12,5 roku kontynuuje finałowy turniej. W dotychczasowych meczach z udziałem drużyn reprezentujących region europejski zanotowaliśmy niestety dwie porażki - Arabia Saudyjska przegrała z reprezentantem Azji 2 : 4 a Rosja z Kanadą 1 : 5.<br>Softball dziewcząt przyniósł już ostateczne rozstrzygnięcia we wszystkich czterech kategoriach. Najmłodszym Mistrzem została reprezentująca Amerykę