Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Franciszek Starowieyski mówi, że jest jednym z lepszych malarzy w Europie.

Autor rysunków i akwarel urodził się w Gdyni. Jest oficerem Marynarki Wojennej, pływał na Błyskawicy i Gryfie. Był też wykładowcą Szkoły Morskiej. Jednak jego prawdziwą pasją jest malarstwo. Zbigniew Szczepanek bardzo ciepło wyraża się o naszym mieście, "Pasłęk to ciche, spokojne i pełne wielu cennych zabytków miasto".
jp

Ale kino
Pasłęk i okolice stają się modne w światku filmowców. Właśnie na ekranach telewizorów, oglądamy fragmenty naszego miasta w filmie Radosława Piwowarskiego "Stacyjka". Niebawem w okolicach Kanału Elbląskiego, rozpoczną się zdjęcia do filmu realizowanego przez Piotra Trzaskalskiego pt. "Mistrz"
jp

Plener
Franciszek Starowieyski mówi, że jest jednym z lepszych malarzy w Europie.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>Autor rysunków i akwarel urodził się w Gdyni. Jest oficerem Marynarki Wojennej, pływał na Błyskawicy i Gryfie. Był też wykładowcą Szkoły Morskiej. Jednak jego prawdziwą pasją jest malarstwo. Zbigniew Szczepanek bardzo ciepło wyraża się o naszym mieście, "Pasłęk to ciche, spokojne i pełne wielu cennych zabytków miasto".<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Ale kino&lt;/&gt;<br>Pasłęk i okolice stają się modne w światku filmowców. Właśnie na ekranach telewizorów, oglądamy fragmenty naszego miasta w filmie Radosława Piwowarskiego "Stacyjka". Niebawem w okolicach Kanału Elbląskiego, rozpoczną się zdjęcia do filmu realizowanego przez Piotra Trzaskalskiego pt. "Mistrz"<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Plener
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego