Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
korepetycje.

Zakładają specjalne antyhałasowe słuchawki. Kiler przełyka ślinę. Spogląda w stronę tarcz. Podnosi swój pistolet. Siara podnosi swój.

KILER
No, to wal!

Siara zaczyna strzelać do swojej tarczy. Po chwili kończy i spogląda na Kilera, który już opuścił swojego glocka. Kiler i Siara przyglądają się tarczy z daleka.

SIARA
No, ciekaw jestem...

Ruszają, a mażoretki wypełniają ich czas podejścia do tarcz ekspresyjnym występem. Z bliska widać, że Siara wystrzelał jedną szóstkę, jedną piątkę. Reszta strzałów w miejscu nie punktowanym.

SIARA
Ja mam jedenaście, a ty?

Siara spogląda na tarczę Kilera. Tarcza jest nie tknięta.

SIARA
Co ty, Kiler?! Nic?! (do mażoretek
korepetycje.<br><br>Zakładają specjalne antyhałasowe słuchawki. Kiler przełyka ślinę. Spogląda w stronę tarcz. Podnosi swój pistolet. Siara podnosi swój.<br><br>KILER<br>No, to wal!<br><br>Siara zaczyna strzelać do swojej tarczy. Po chwili kończy i spogląda na Kilera, który już opuścił swojego glocka. Kiler i Siara przyglądają się tarczy z daleka.<br><br>SIARA<br>No, ciekaw jestem...<br><br>Ruszają, a mażoretki wypełniają ich czas podejścia do tarcz ekspresyjnym występem. Z bliska widać, że Siara wystrzelał jedną szóstkę, jedną piątkę. Reszta strzałów w miejscu nie punktowanym.<br><br>SIARA<br>Ja mam jedenaście, a ty?<br><br>Siara spogląda na tarczę Kilera. Tarcza jest nie tknięta.<br><br>SIARA<br>Co ty, Kiler?! Nic?! (do mażoretek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!