Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
który rozpoczął się w Kalifornii w sobotę potrwa do końca tego tygodnia. Na scenie w Long Beach nie brakuje największych gwiazd reggae. Wystąpili już Red Rat, Bunny Wailer, oraz syn Marleya - Ky-Mani.
(pap)kalejdoskopPomnik lub głaz uczci ulubieńca

obyczaje

Za około 2 tygodnie zostanie ogłoszony przetarg na prowadzenie cmentarzyska dla zwierząt na poznańskim Miłostowie.
Cmentarz dla zwierząt ma służyć celom komercyjnym i zarabiać na siebie opłatami za pochówek zwierząt. Będzie możliwość postawienia pomnika lub głazu na grobie swojego ulubieńca.
(MicroWay)Barrymore uciekła z płonącego domu

wypadek

W niedzielę pożar poważnie zniszczył willę Drew Barrymore w Los Angeles.
Jak informują
który rozpoczął się w Kalifornii w sobotę potrwa do końca tego tygodnia. Na scenie w Long Beach nie brakuje największych gwiazd reggae. Wystąpili już Red Rat, Bunny Wailer, oraz syn Marleya - Ky-Mani.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=11&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pomnik lub głaz uczci ulubieńca&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt;<br><br>Za około 2 tygodnie zostanie ogłoszony przetarg na prowadzenie cmentarzyska dla zwierząt na poznańskim Miłostowie.<br>Cmentarz dla zwierząt ma służyć celom komercyjnym i zarabiać na siebie opłatami za pochówek zwierząt. Będzie możliwość postawienia pomnika lub głazu na grobie swojego ulubieńca.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Barrymore uciekła z płonącego domu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;wypadek&lt;/&gt;<br><br>W niedzielę pożar poważnie zniszczył willę Drew Barrymore w Los Angeles.<br>Jak informują
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego