Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa młodzieży o pracy, miłości, szkole
Rok powstania: 2001
no ale powiedzmy. No mam!
No. To możesz sobie wyobrazić, nie? Potrafisz, jak chcesz. I siedzi obok ciebie, i nagle , wiesz, wchodzi obok ciebie jakiś koleś, bierze ci rękę i pokazuje ci sztuczkę, nie, a obok siedzi twój chłopak, nie. A ty cała z..., nie wiem, fascynacja nad sztuczką, nie, co będzie z tej sztuczki, nie?
Ja sobie wyobrażam, że ja tak bym się mogła zachować, ale już widzę minę Marka; bym przynajmniej miała, miała się z czego śmiać przez najbliższe..!
No bo ty tak, złośliwie, ale no...Czyli Asia, w takim razie, złośliwie postąpiła w stosunku do mnie, nie?
Nie! Ona
no ale powiedzmy.&lt;/&gt; No mam! &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No. To możesz sobie wyobrazić, nie? Potrafisz, jak chcesz. I siedzi obok ciebie, i nagle &lt;vocal desc="hm"&gt;, wiesz, wchodzi obok ciebie jakiś koleś, bierze ci rękę i pokazuje ci sztuczkę, nie, a obok siedzi twój chłopak, nie. A ty cała z..., nie wiem, fascynacja nad sztuczką, nie, co będzie z tej sztuczki, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ja sobie wyobrażam, że ja tak bym się mogła zachować, ale już widzę minę Marka; bym przynajmniej miała, miała się z czego śmiać przez najbliższe..! &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No bo ty tak, złośliwie, ale no...Czyli Asia, w takim razie, złośliwie postąpiła w stosunku do mnie, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie! Ona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!