Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
lewicy:
- Od A do Z mi się to pierunem podoba. Punkt po punkcie jest bombowy. Elegancko pasuje do tego, co dzisiaj Polsce trzeba. Ten manifest musi być omawiany wszędzie tam, gdzie zbiera się lewica. W rodzinach powinno się o tym dyskutować. Będziemy tego pilnować. W tym manifeście jest wszystko to, co powinno być, a czego lewica nie umiała osiągnąć. Będę to popularyzował. Wokół tego programu trzeba lewicę jednoczyć.
Marcin Starnawski, alterglobalista, doktorant socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, działacz Unii Lewicy:
- To jest dobry program. Być może każdy z nas znalazłby punkt, który chciałby rozwinąć i uzupełnić, ale ogólny zarys jest w porządku. Trochę inaczej
lewicy:<br>&lt;div1 sex="m"&gt;- Od A do Z mi się to pierunem podoba. Punkt po punkcie jest bombowy. Elegancko pasuje do tego, co dzisiaj Polsce trzeba. Ten manifest musi być omawiany wszędzie tam, gdzie zbiera się lewica. W rodzinach powinno się o tym dyskutować. Będziemy tego pilnować. W tym manifeście jest wszystko to, co powinno być, a czego lewica nie umiała osiągnąć. Będę to popularyzował. Wokół tego programu trzeba lewicę jednoczyć.&lt;/&gt;<br>Marcin Starnawski, alterglobalista, doktorant socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, działacz Unii Lewicy:<br>&lt;div1 sex="m"&gt;- To jest dobry program. Być może każdy z nas znalazłby punkt, który chciałby rozwinąć i uzupełnić, ale ogólny zarys jest w porządku. Trochę inaczej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!