Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
w tym filmie naprawdę twardą suką - mówi Suvari.
Podczas pracy na planie potajemnie romansowała z operatorem Robertem Brinkmannem. - Jestem pewna, że niektórzy ludzie się tego domyślili, ale większość nic nie wiedziała. Ale kiedy tylko mogliśmy, trzymaliśmy się za ręce. W końcu polecieliśmy do domu i było naprawdę cudownie.
Było tak cudownie, że para postanowiła się pobrać. Na początku myśleli o weselu w ogrodzie, ale charakter ich pracy sprawił, że plany stały się nierealne. - Byliśmy w sobie tak zakochani, że po prostu chcieliśmy to zrobić - mówi Mena - i zrobiliśmy.
Podczas ceremonii obecny był tylko urzędnik stanu cywilnego i dwoje świadków. - Przez kilka
w tym filmie naprawdę twardą suką - mówi Suvari. <br>Podczas pracy na planie potajemnie romansowała z operatorem Robertem Brinkmannem. - Jestem pewna, że niektórzy ludzie się tego domyślili, ale większość nic nie wiedziała. Ale kiedy tylko mogliśmy, trzymaliśmy się za ręce. W końcu polecieliśmy do domu i było naprawdę cudownie. <br>Było tak cudownie, że para postanowiła się pobrać. Na początku myśleli o weselu w ogrodzie, ale charakter ich pracy sprawił, że plany stały się nierealne. - Byliśmy w sobie tak zakochani, że po prostu chcieliśmy to zrobić - mówi Mena - i zrobiliśmy. <br>Podczas ceremonii obecny był tylko urzędnik stanu cywilnego i dwoje świadków. - Przez kilka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego