Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 8
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
128-01 i podawajcie nam adresy miejsc, gdzie dzieje się im krzywda. Nie podajemy nazwisk swych informatorów. Być może dopiero dotkliwe kary finansowe uzmysłowią niektórym właścicielom zwierząt, że nie są bezkarni i że lepiej niż płacić duże kwoty, zadbać właściwie o swojego zwierzaka.
Prezes TOnZ w Zakopanem, Barbara BajkowskaAktywny czternastolatek

Nowotarska policja rozpracowała 7-osobową grupę przestępczą, która ma na swoim koncie liczne rozboje i włamania. Najmłodszy uczestnik bandy, to znany już policji czternastolatek, Sebastian H, który w ciągu kilku ostatnich lat wykazał się nieprawdopodobną aktywnością złodziejską. Ma udowodnionych kilkadziesiąt przestępstw.
Tym razem intensywne działania policji prowadzone od 5 do
128-01 i podawajcie nam adresy miejsc, gdzie dzieje się im krzywda. Nie podajemy nazwisk swych informatorów. Być może dopiero dotkliwe kary finansowe uzmysłowią niektórym właścicielom zwierząt, że nie są bezkarni i że lepiej niż płacić duże kwoty, zadbać właściwie o swojego zwierzaka.<br>&lt;au&gt;Prezes TOnZ w Zakopanem, Barbara Bajkowska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Aktywny czternastolatek&lt;/tit&gt;<br><br>Nowotarska policja rozpracowała 7-osobową grupę przestępczą, która ma na swoim koncie liczne rozboje i włamania. Najmłodszy uczestnik bandy, to znany już policji czternastolatek, Sebastian H, który w ciągu kilku ostatnich lat wykazał się nieprawdopodobną aktywnością złodziejską. Ma udowodnionych kilkadziesiąt przestępstw.<br>Tym razem intensywne działania policji prowadzone od 5 do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!