Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
niż tradycyjna
satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy

Problem:
Osad nazębny, wróg nr 1 uzębienia, przyczyna próchnicy i paradontozy
Codziennie na naszych zębach tworzy się osad, nazywany przez stomatologów płytką bakteryjną. Wywołany jest on przez miliardy żyjących w jamie ustnej bakterii.
Płytka bakteryjna lub inaczej nazębna jest prawie niewidoczna. Mineralizuje się czyli twardnieje, po kilkudziesięciu godzinach, tworząc tzw. kamień nazębny będący przyczyną próchnicy i chorób przyzębia. Poprzez codzienne, a przede wszystkim gruntowne usuwanie płytki nazębnej z powierzchni zębów, miejsc styku dziąseł z zębami i z przestrzeni międzyzębowych, można skutecznie chronić zęby przed grożącymi im chorobami.
Niebezpieczny osad tworzy się głównie u nasady
niż tradycyjna<br>satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy<br><br>Problem:<br>Osad nazębny, wróg nr 1 uzębienia, przyczyna próchnicy i paradontozy<br>Codziennie na naszych zębach tworzy się osad, nazywany przez stomatologów płytką bakteryjną. Wywołany jest on przez miliardy żyjących w jamie ustnej bakterii.<br>Płytka bakteryjna lub inaczej nazębna jest prawie niewidoczna. Mineralizuje się czyli twardnieje, po kilkudziesięciu godzinach, tworząc tzw. kamień nazębny będący przyczyną próchnicy i chorób przyzębia. Poprzez codzienne, a przede wszystkim gruntowne usuwanie płytki nazębnej z powierzchni zębów, miejsc styku dziąseł z zębami i z przestrzeni międzyzębowych, można skutecznie chronić zęby przed grożącymi im chorobami.<br>Niebezpieczny osad tworzy się głównie u nasady
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego