Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 16
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Ponadto Jan Paweł II podkreślił, że jego wielkim pragnieniem jest, aby w trzecie tysiąclecie chrześcijanie weszli pojednani - zakończył opowieść o przygotowaniach do Roku Świętego ksiądz Władysław Zarębczan.
Jolanta Flach



Wachta długa jak życie

Drukujemy ostatni już odcinek rozmowy z komandorem Bartoszem Siemaszko, dowódcą okrętów Marynarki Wojennej, żołnierzem Września '39, ofiarą czystek stalinowskich w Wojsku Polskim. Dom komandora w Bukowinie Tatrzańskiej stał się słynnym pensjonatem, w którym przebywała i wychowywała się liczna grupa młodzieży. O magii "Bożego Daru", o ludziach, którzy odeszli, a także o służbie jako treści życia z Bartoszem Siemaszko rozmawia Tomasz Krzyżanowski.

- Pańska kariera wojskowa urwała się z dnia
Ponadto Jan Paweł II podkreślił, że jego wielkim pragnieniem jest, aby w trzecie tysiąclecie chrześcijanie weszli pojednani - zakończył opowieść o przygotowaniach do Roku Świętego ksiądz Władysław Zarębczan.<br>&lt;au&gt;Jolanta Flach&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wachta długa jak życie&lt;/tit&gt;<br><br>Drukujemy ostatni już odcinek rozmowy z komandorem Bartoszem Siemaszko, dowódcą okrętów Marynarki Wojennej, żołnierzem Września '39, ofiarą czystek stalinowskich w Wojsku Polskim. Dom komandora w Bukowinie Tatrzańskiej stał się słynnym pensjonatem, w którym przebywała i wychowywała się liczna grupa młodzieży. O magii "Bożego Daru", o ludziach, którzy odeszli, a także o służbie jako treści życia z Bartoszem Siemaszko rozmawia Tomasz Krzyżanowski.<br><br>&lt;who3&gt;- Pańska kariera wojskowa urwała się z dnia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego