Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
górę] lub [Strzałka w dół] spraw, aby był wyświetlany w innym kolorze.
6. Naciśnij klawisze [Ctrl+F5] - na ekranie pojawi się pole dialogu dla czynności kopiowania pliku.
7. Napisz CONFIG.ORG i naciśnij [Enter] - w ten sposób utworzysz kopię bezpieczeństwa bardzo ważnego pliku systemowego, którego zawartość zamierzasz zmienić (jeżeli coś dalej pokiełbasisz, to będziesz miał, a właściwie to Guru będzie miał do czego wracać).
8. Korzystając z faktu, że nazwa CONFIG.SYS nadal jest wyświetlana w innym kolorze, naciśnij klawisze [Ctrl+F4] - w ten sposób rozpoczniesz edycję pliku o takiej nazwie za pomocą wbudowanego w TAGa edytora ASCII.
9. W wyświetlanym
górę] lub [Strzałka w dół] spraw, aby był wyświetlany w innym kolorze.<br>6. Naciśnij klawisze [Ctrl+F5] - na ekranie pojawi się pole dialogu dla czynności kopiowania pliku.<br>7. Napisz CONFIG.ORG i naciśnij [Enter] - w ten sposób utworzysz kopię bezpieczeństwa bardzo ważnego pliku systemowego, którego zawartość zamierzasz zmienić (jeżeli coś dalej pokiełbasisz, to będziesz miał, a właściwie to Guru będzie miał do czego wracać).<br>8. Korzystając z faktu, że nazwa CONFIG.SYS nadal jest wyświetlana w innym kolorze, naciśnij klawisze [Ctrl+F4] - w ten sposób rozpoczniesz edycję pliku o takiej nazwie za pomocą wbudowanego w TAGa edytora ASCII.<br>9. W wyświetlanym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego