Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
bramy wyjdzie na jezdnię krowa? Zauważ, że nie zacząłem od pytania, czy będąc w Ochli, zahaczyłeś o bruk, a raczej, czy bruk zahaczył o podwozie twojego samochodu... Po prostu niemożliwy jest przyjazd do Ochli bez najechania na Ochlańskie Kocie Łby.
Przyjmując, że bruk w Ochli ułożono nie tak w końcu dawno, goście odwiedzający naszą wieś w wcześniej niż w ciągu ostatnich 200 lat, zostali zamiast wytrzepania na bruku co najwyżej utaplani w miejscowym błocie, ale i tak się liczy. Koniec końców można powiedzieć, że przedstawiona tutaj lista ukazuje wszystkie ważne osobistości zaszczycone, czy raczej dotknięte przez los przejazdem przez Ochlę.
09
bramy wyjdzie na jezdnię krowa? Zauważ, że nie zacząłem od pytania, czy będąc w Ochli, zahaczyłeś o bruk, a raczej, czy bruk zahaczył o podwozie twojego samochodu... Po prostu niemożliwy jest przyjazd do Ochli bez najechania na Ochlańskie Kocie Łby.<br>Przyjmując, że bruk w Ochli ułożono nie tak w końcu dawno, goście odwiedzający naszą wieś w wcześniej niż w ciągu ostatnich 200 lat, zostali zamiast wytrzepania na bruku co najwyżej utaplani w miejscowym błocie, ale i tak się liczy. Koniec końców można powiedzieć, że przedstawiona tutaj lista ukazuje wszystkie ważne osobistości zaszczycone, czy raczej dotknięte przez los przejazdem przez Ochlę.<br>09
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego