Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
nagranie "Never Gonna Let You Go (She's A Keepa)" z gościnnym udziałem Big Boi'a z duetu OutKast. Piosenka ta nie miała jednak szczęścia znaleźć się na liście.
Druga nowość to kawałek "Truth Is", który wykonuje 20-letnia Fantasia z High Point w Karolinie Północnej. Piosenka ta znalazła się na jej debiutanckiej płycie "Free Yourself". Fantasia Barrino jest zwyciężczynią trzeciej edycji programu "American Idol". Tuż po tym sukcesie, w połowie ubiegłego roku, jej pierwszy singiel "I Believe" zadebiutował od razu na 1. miejscu.
Fresh

USA - Albumy R&B (audio)

Z wynikiem sprzedaży 75 tys. egzemplarzy krążka "Get Lifted", na czoło wśród wykonawców
nagranie "Never Gonna Let You Go (She's A Keepa)" z gościnnym udziałem Big Boi'a z duetu OutKast. Piosenka ta nie miała jednak szczęścia znaleźć się na liście.<br>Druga nowość to kawałek "Truth Is", który wykonuje 20-letnia Fantasia z High Point w Karolinie Północnej. Piosenka ta znalazła się na jej debiutanckiej płycie "Free Yourself". Fantasia Barrino jest zwyciężczynią trzeciej edycji programu "American Idol". Tuż po tym sukcesie, w połowie ubiegłego roku, jej pierwszy singiel "I Believe" zadebiutował od razu na 1. miejscu.<br>&lt;au&gt;Fresh&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;USA - Albumy R&amp;B (audio)&lt;/&gt;<br><br>Z wynikiem sprzedaży 75 tys. egzemplarzy krążka "Get Lifted", na czoło wśród wykonawców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego