Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kolędy" dzieje się w Wigilię świąt Bożego Narodzenia.
W roli głównej wystąpi Krzysztof Majchrzak.
(Metropol)Reżyserzy walczą o Laur Konrada

FESTIWAL 10 najlepszych w tym sezonie spektakli teatralnych i Teatru Telewizji obejrzą w Katowicach widzowie IV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej "Interpretacje". Festiwal potrwa od 24 do 30 marca.
Dziewięcioro reżyserów, debiutujących nie dawniej niż 15 lat temu, będzie uczestniczyć w konkursie i ubiegać się o główną nagrodę - "Laur Konrada". Patronem festiwalu jest Konrad Swinarski jeden z najwybitniejszych reżyserów powojennego teatru.
(PAP)Muzycy poszukują następcy Zacka

MUZYKA Po odejściu Zacka De La Rocha z Rage Against The Machine jego miejsce zająć miał
kolędy" dzieje się w Wigilię świąt Bożego Narodzenia.<br>W roli głównej wystąpi Krzysztof Majchrzak.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Reżyserzy walczą o Laur Konrada&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;FESTIWAL&lt;/&gt; 10 najlepszych w tym sezonie spektakli teatralnych i Teatru Telewizji obejrzą w Katowicach widzowie IV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej "Interpretacje". Festiwal potrwa od 24 do 30 marca.<br>Dziewięcioro reżyserów, debiutujących nie dawniej niż 15 lat temu, będzie uczestniczyć w konkursie i ubiegać się o główną nagrodę - "Laur Konrada". Patronem festiwalu jest Konrad Swinarski jeden z najwybitniejszych reżyserów powojennego teatru.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Muzycy poszukują następcy Zacka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MUZYKA&lt;/&gt; Po odejściu Zacka De La Rocha z Rage Against The Machine jego miejsce zająć miał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego