Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
zespołów rockowych. Entuzjastycznie mówi o nim nawet Milo Kurtis, którego Waglewski wyrzucił z zespołu za pijaństwo. - I bardzo dobrze zrobił. Jestem mu za to wdzięczny do dziś. Dzięki "Waglowi" odstawiłem wódę.

W centrum handlowym na warszawskim Ursynowie żona Waglewskiego i synowa (żona Fisza) prowadzą galerię sztuki współczesnej (rodzina słynie z designerskich zamiłowań). Spotykamy się w kawiarni po sąsiedzku. 53-letni muzyk od razu proponuje przejście na "ty". W ciągu dwugodzinnej rozmowy Wojtek kilkanaście razy uprzejmie się odkłania. Nie VIP-om ani artystom, ale sąsiadom, sprzedawcom z butików i zwykłym przechodniom - swojej publiczności.

Cezary Polak

Tańczący z mediami

Roman Giertych to gracz
zespołów rockowych. Entuzjastycznie mówi o nim nawet Milo Kurtis, którego Waglewski wyrzucił z zespołu za pijaństwo. - I bardzo dobrze zrobił. Jestem mu za to wdzięczny do dziś. Dzięki "Waglowi" odstawiłem wódę. <br><br>W centrum handlowym na warszawskim Ursynowie żona Waglewskiego i synowa (żona Fisza) prowadzą galerię sztuki współczesnej (rodzina słynie z designerskich zamiłowań). Spotykamy się w kawiarni po sąsiedzku. 53-letni muzyk od razu proponuje przejście na "ty". W ciągu dwugodzinnej rozmowy Wojtek kilkanaście razy uprzejmie się odkłania. Nie VIP-om ani artystom, ale sąsiadom, sprzedawcom z butików i zwykłym przechodniom - swojej publiczności.<br><br>&lt;au&gt;Cezary Polak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Tańczący z mediami&lt;/&gt;<br><br>Roman Giertych to gracz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego