Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
potrzebne, ponieważ zastąpione zostaną przez wideokonferencje. Można będzie "pogadać przez telewizor" ze znajomym zza oceanu.
Sceptycy obawiają się, że takie udogodnienia spowodują, iż człowiek będzie mniej udzielał się w życiu towarzyskim, rzadziej wychodził z domu. Zwolennicy ripostują, że dzięki nowym możliwościom interaktywnej telewizji jej użytkownik będzie miał więcej wolnego czasu dka siebie i innych.

Darek GarwolińskiZ nosem na ekranie

Obraz kogoś siedzącego na kanapie z pilotem od telewizora w ręku, bezmyślnie przerzucającego kanały to karykatura człowieka XX wieku.
Trudno wyobrazić sobie życie bez telewizora. Zdaniem badaczy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni spędzają przed szklanym ekranem ok. 70 procent wolnego czasu
potrzebne, ponieważ zastąpione zostaną przez wideokonferencje. Można będzie "pogadać przez telewizor" ze znajomym zza oceanu.<br>Sceptycy obawiają się, że takie udogodnienia spowodują, iż człowiek będzie mniej udzielał się w życiu towarzyskim, rzadziej wychodził z domu. Zwolennicy ripostują, że dzięki nowym możliwościom interaktywnej telewizji jej użytkownik będzie miał więcej wolnego czasu dka siebie i innych.<br><br>&lt;au&gt;Darek Garwoliński&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z nosem na ekranie&lt;/&gt;<br><br>Obraz kogoś siedzącego na kanapie z pilotem od telewizora w ręku, bezmyślnie przerzucającego kanały to karykatura człowieka XX wieku.<br>Trudno wyobrazić sobie życie bez telewizora. Zdaniem badaczy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni spędzają przed szklanym ekranem ok. 70 procent wolnego czasu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego