Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Pan, że firma może w tym miejscu funkcjonować i czy będzie funkcjonować tu w przyszłości?
Będzie i nie sądzę, żeby od 2005 roku jej obecność była zauważalna dla mieszkańców. Wszystkie normy dotyczące ochrony środowiska będą spełnione.
Czy chciałby Pan jeszcze coś powiedzieć naszym czytelnikom, mieszkańcom miasta?
Chciałbym przekazać informację, że do końca roku firma zwiększy zatrudnienie. Będą to więc kolejne miejsca pracy w Pasłęku. Pod koniec roku przybędzie jeszcze około 15 stanowisk pracy.
Staramy się zawsze pomagać potrzebującym, oczywiście w miarę możliwości. Wspieramy różne imprezy charytatywne, które społecznicy tutaj organizują. Zamierzamy się również przyłączyć do pomysłu pana burmistrza, jeśli chodzi o założenie
Pan, że firma może w tym miejscu funkcjonować i czy będzie funkcjonować tu w przyszłości?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;Będzie i nie sądzę, żeby od 2005 roku jej obecność była zauważalna dla mieszkańców. Wszystkie normy dotyczące ochrony środowiska będą spełnione. &lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Czy chciałby Pan jeszcze coś powiedzieć naszym czytelnikom, mieszkańcom miasta?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;Chciałbym przekazać informację, że do końca roku firma zwiększy zatrudnienie. Będą to więc kolejne miejsca pracy w Pasłęku. Pod koniec roku przybędzie jeszcze około 15 stanowisk pracy. <br>Staramy się zawsze pomagać potrzebującym, oczywiście w miarę możliwości. Wspieramy różne imprezy charytatywne, które społecznicy tutaj organizują. Zamierzamy się również przyłączyć do pomysłu pana burmistrza, jeśli chodzi o założenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!