Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na tym koniec, ale niezupełnie... Odchodzi, umawiając się na czat. Następnego dnia w Internecie opowiada o swoim dużym penisie i poucza dziewczynę, jak powinna się nim bawić.
Trzeci mężczyzna - szczupły 50-latek o wyglądzie intelektualisty. Błyskotliwy, kulturalny. Nie spieszy mu się, nie żąda seksu. Chce się zaprzyjaźnić. Odgrywa rolę doświadczonego, dobrego wujka. Przestrzega Anię, by nie uprawiała seksu z chłopcami w jej wieku. Subtelnie opowiada o przewagach doświadczonych mężczyzn.
Zdaniem seksuologów to najbardziej niebezpieczny typ pedofila, bo czaruje i uwodzi. Poświęci dużo czasu, by zaprzyjaźnić się z dzieckiem, związać je ze sobą emocjonalnie. Ale tak naprawdę chodzi mu o seks.
Maciek
- A
na tym koniec, ale niezupełnie... Odchodzi, umawiając się na czat. Następnego dnia w Internecie opowiada o swoim dużym penisie i poucza dziewczynę, jak powinna się nim bawić.<br>Trzeci mężczyzna - szczupły 50-latek o wyglądzie intelektualisty. Błyskotliwy, kulturalny. Nie spieszy mu się, nie żąda seksu. Chce się zaprzyjaźnić. Odgrywa rolę doświadczonego, dobrego wujka. Przestrzega Anię, by nie uprawiała seksu z chłopcami w jej wieku. Subtelnie opowiada o przewagach doświadczonych mężczyzn.<br>Zdaniem seksuologów to najbardziej niebezpieczny typ pedofila, bo czaruje i uwodzi. Poświęci dużo czasu, by zaprzyjaźnić się z dzieckiem, związać je ze sobą emocjonalnie. Ale tak naprawdę chodzi mu o seks.<br>&lt;tit1&gt;Maciek&lt;/&gt;<br>- A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego