Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 2/6
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
Okrzesik z UW, zarzucił gościom bez ogródek: - Twierdzicie, że nie chcecie uczestniczyć w targu, ale jeździcie do Warszawy judzić przeciwko województwu bielskiemu i robicie wszystko, by znalazło się w waszym regionie!
Mimo rezerwy wojewody Kempskiego jego koledzy samorządowcy z Katowic gremialnie przypominali historyczne związki Bielska z Górnym Śląskiem, a także dobrodziejstwa jakie z tego wynikły. Najdłuższą listę przyszłych korzyści wyłuszczył Janusz Frąckowiak, przewodniczący Sejmiku Samorządowego Województwa Katowickiego. Zachęcał do korzystania z jedynego w kraju, inwestycyjnego Funduszu Górnośląskiego, Specjalnej Katowickiej Strefy Ekonomicznej, kilkunastu agencji rozwoju lokalnego. - Województwa katowickiego nie trzeba się bać! - wołał z trybuny.
Jedynym bodaj mówcą, który dostał brawa był
Okrzesik z UW, zarzucił gościom bez ogródek: &lt;q&gt;- Twierdzicie, że nie chcecie uczestniczyć w targu, ale jeździcie do Warszawy judzić przeciwko województwu bielskiemu i robicie wszystko, by znalazło się w waszym regionie!&lt;/&gt;<br>Mimo rezerwy wojewody Kempskiego jego koledzy samorządowcy z Katowic gremialnie przypominali historyczne związki Bielska z Górnym Śląskiem, a także dobrodziejstwa jakie z tego wynikły. Najdłuższą listę przyszłych korzyści wyłuszczył Janusz Frąckowiak, przewodniczący Sejmiku Samorządowego Województwa Katowickiego. Zachęcał do korzystania z jedynego w kraju, inwestycyjnego Funduszu Górnośląskiego, Specjalnej Katowickiej Strefy Ekonomicznej, kilkunastu agencji rozwoju lokalnego. &lt;q&gt;- Województwa katowickiego nie trzeba się bać!&lt;/&gt; - wołał z trybuny.<br>Jedynym bodaj mówcą, który dostał brawa był
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego