Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
nienagannej pracy pedagogicznej posiadam parę tysięcy wychowanków, którzy dzisiaj pracują na różnych stanowiskach, czerpiąc wzory osobowa ze swych nauczycieli-wychowawców.
Poderwania autorytetu zaufania na łamach pisma, jakim jest Polityka uważam za krzywdę wyrządzoną mi osobiście, na co sobie absolutnie nie zasłużyłem. Czyżby jeden nieprzemyślany cytat artykułu miał przekreślić mój cały dorobek 34-letniej nienagannej pracy? Czyżby w pracy redaktora nie istniały granice, których przekroczyć nie można?


"POLITYKA" W PRENUMERACIE

Za późno powiadomiliście o podwyżce cen prenumeraty za II półrocze. Ja wpłaciłem w maju po dawnej cenie i co teraz będzie? Proszę nie wstrzymywać przesyłki "Polityki". Kiedy trzeba dopłacić?
Czytelnik

OD REDAKCJI
nienagannej pracy pedagogicznej posiadam parę tysięcy wychowanków, którzy dzisiaj pracują na różnych stanowiskach, czerpiąc wzory osobowa ze swych nauczycieli-wychowawców. &lt;gap&gt; <br>Poderwania autorytetu zaufania na łamach pisma, jakim jest Polityka uważam za krzywdę wyrządzoną mi osobiście, na co sobie absolutnie nie zasłużyłem. Czyżby jeden nieprzemyślany cytat artykułu miał przekreślić mój cały dorobek 34-letniej nienagannej pracy? Czyżby w pracy redaktora nie istniały granice, których przekroczyć nie można? &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;"POLITYKA" W PRENUMERACIE &lt;/&gt;<br><br>Za późno powiadomiliście o podwyżce cen prenumeraty za II półrocze. Ja wpłaciłem w maju po dawnej cenie i co teraz będzie? Proszę nie wstrzymywać przesyłki "Polityki". Kiedy trzeba dopłacić? <br>Czytelnik &lt;/&gt;<br><br>OD REDAKCJI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego