Typ tekstu: Książka
Autor: Hamrol Adam, Mantura Władysław
Tytuł: Zarządzanie jakością. Teoria i praktyka
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 1998
jakością, a tym samym - stopnia kompleksowości SZJ. Wymiarów kompleksowości zarządzania jakością należy poszukiwać zarówno w odniesieniu do zarządzania, jak i jakości. Wymiary kompleksowości zarządzania w organizacji są następujące:
zakres funkcji zarządzania, rozpatrywany w układach o różnych poziomach agregacji lub dekompozycji tych funkcji,
zakres stosowanych narzędzi i metod zarządzania, uwzględniający istniejący dorobek nauk organizacji i zarządzania,
zakres działań wykonawczych, zasobów i jednostek organizacyjnych systemu zarządzanego objętych zarządzaniem (w stosunku do wszystkich działań, zasobów i jednostek organizacji).
Zagadnienie kompleksowości jakości zostało przedstawione w rozdziale 1. Przywołując syntezę zawartych tam rozważań, można wyróżnić następujące wymiary kompleksowości jakości dowolnego obiektu zarządzania:
1) wymiar procesu (czasu
jakością, a tym samym - stopnia kompleksowości SZJ. Wymiarów kompleksowości zarządzania jakością należy poszukiwać zarówno w odniesieniu do zarządzania, jak i jakości. Wymiary kompleksowości zarządzania w organizacji są następujące:<br> zakres funkcji zarządzania, rozpatrywany w układach o różnych poziomach agregacji lub dekompozycji tych funkcji,<br> zakres stosowanych narzędzi i metod zarządzania, uwzględniający istniejący dorobek nauk organizacji i zarządzania,<br> zakres działań wykonawczych, zasobów i jednostek organizacyjnych systemu zarządzanego objętych zarządzaniem (w stosunku do wszystkich działań, zasobów i jednostek organizacji).<br>Zagadnienie kompleksowości jakości zostało przedstawione w rozdziale 1. Przywołując syntezę zawartych tam rozważań, można wyróżnić następujące wymiary kompleksowości jakości dowolnego obiektu zarządzania:<br>1) wymiar procesu (czasu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!