Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 0601
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zostały do Iraku wysłane na wniosek rządu, a marszałkowie Sejmu i Senatu zostali natychmiast o tym powiadomieni. - W Iraku wypełniamy misję stabilizacyjną, nie jesteśmy okupantami i wyjedziemy, jeśli rząd iracki tego zechce - powiedział prezydent. - Apeluję do rozgorączkowanych polityków o opamiętanie, rozsądek i przyzwoitość, i o to, by nie niszczyli wspólnego dorobku wszystkich Polaków. Apeluję, by nie podkopywać państwa i jego demokratycznych instytucji - dodał Kwaśniewski.


Marek Belka ciągle liczy na większość w parlamencie - Politycy nie wierzą w porozumienie
Sejm zmierza do końca
Marek Belka zamierza włączyć się do konsultacji w sprawie wotum zaufania dla swojego rządu. Politycy Socjaldkracji - jedyny potencjalny koalicjant - tracą
zostały do &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt; wysłane na wniosek rządu, a marszałkowie &lt;name type="org"&gt;Sejmu&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;Senatu&lt;/&gt; zostali natychmiast o tym powiadomieni. - &lt;q&gt;W &lt;name type="place"&gt;Iraku&lt;/&gt; wypełniamy misję stabilizacyjną, nie jesteśmy okupantami i wyjedziemy, jeśli rząd iracki tego zechce&lt;/&gt; - powiedział prezydent. - &lt;q&gt;Apeluję do rozgorączkowanych polityków o opamiętanie, rozsądek i przyzwoitość, i o to, by nie niszczyli wspólnego dorobku wszystkich Polaków. Apeluję, by nie podkopywać państwa i jego demokratycznych instytucji&lt;/&gt; - dodał &lt;name type="person"&gt;Kwaśniewski&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Belka&lt;/&gt; ciągle liczy na większość w parlamencie - Politycy nie wierzą w porozumienie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Sejm&lt;/&gt; zmierza do końca&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Belka&lt;/&gt; zamierza włączyć się do konsultacji w sprawie wotum zaufania dla swojego rządu. Politycy &lt;name type="org"&gt;Socjaldkracji&lt;/&gt; - jedyny potencjalny koalicjant - tracą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!