Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Młody Technik
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1971
nią włożyć.
Teraz rurę (5) z wbitym w nią walcem (7) umocujemy w imadle za pośrednictwem drewnianych nakładek i piłą do metalu przetniemy rurę na głębokość równą szerokości płaskownika (1). Szerokość utrzymanej szczeliny powinna być taka, by płaskownik ciasno dawał się w nią wsunąć.
Drugi koniec rury (5) zabezpieczymy także drewnianym korkiem (8), w którym wywiercimy poosiowy otwór o średnicy 8 mm.
Przystępując do montażu uchwytu, płaskownik (1) wsuniemy w nacięcie rury (5) i w ten sposób otrzymane połączenie przewiercimy przelotowo wiertłem o średnicy 5 mm.
Do zabezpieczenia płaskownika przed wypadnięciem użyjemy śruby (9) z podkładką i nakrętką motylkową, aby łatwo
nią włożyć.<br>Teraz rurę (5) z wbitym w nią walcem (7) umocujemy w imadle za pośrednictwem drewnianych nakładek i piłą do metalu przetniemy rurę na głębokość równą szerokości płaskownika (1). Szerokość utrzymanej szczeliny powinna być taka, by płaskownik ciasno dawał się w nią wsunąć.<br>Drugi koniec rury (5) zabezpieczymy także drewnianym korkiem (8), w którym wywiercimy poosiowy otwór o średnicy 8 mm.<br>Przystępując do montażu uchwytu, płaskownik (1) wsuniemy w nacięcie rury (5) i w ten sposób otrzymane połączenie przewiercimy przelotowo wiertłem o średnicy 5 mm.<br>Do zabezpieczenia płaskownika przed wypadnięciem użyjemy śruby (9) z podkładką i nakrętką motylkową, aby łatwo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego