Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok wydania: 1997
Rok powstania: 1996
z wielu środków poddanych obróbce homeopatycznej. Związki te wzajemnie nasilają swoje działanie i przynoszą ulgę nawet w skomplikowanych stanach chorobowych. Leki antyhomotoksyczne pobudzają mechanizmy obronne organizmu i w ten sposób unieszkodliwiają homotoksyny.

W jakich chorobach można stosować leki antyhomotoksyczne?
Leki te są skuteczne w schorzeniach przewlekłych, trwających długo : w chorobach dróg oddechowych, chorobach reumatycznych, w zmianach zwyrodnieniowych. Jednak także w ostrych dolegliwościach, jak na przykład w chorobach żołądka i jelit, zawrotach głowy, w infekcjach grypowych przy pomocy środków biologicznych uzyskuje się dobre efekty lecznicze. Leki biologiczne powinny być jednak stosowane na zlecenie doświadczonego lekarza.

Jakie zalety mają leki antyhomotoksyczne?
Leki antyhomotoksyczne rzadko
z wielu środków poddanych obróbce homeopatycznej. Związki te wzajemnie nasilają swoje działanie i przynoszą ulgę nawet w skomplikowanych stanach chorobowych. Leki antyhomotoksyczne pobudzają mechanizmy obronne organizmu i w ten sposób unieszkodliwiają homotoksyny.<br><br>&lt;tit&gt;W jakich chorobach można stosować leki antyhomotoksyczne?&lt;/&gt;<br>Leki te są skuteczne w schorzeniach przewlekłych, trwających długo : w chorobach dróg oddechowych, chorobach reumatycznych, w zmianach zwyrodnieniowych. Jednak także w ostrych dolegliwościach, jak na przykład w chorobach żołądka i jelit, zawrotach głowy, w infekcjach grypowych przy pomocy środków biologicznych uzyskuje się dobre efekty lecznicze. Leki biologiczne powinny być jednak stosowane na zlecenie doświadczonego lekarza.<br><br>&lt;tit&gt;Jakie zalety mają leki antyhomotoksyczne?&lt;/&gt;<br>Leki antyhomotoksyczne rzadko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego