Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 40
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
i dzięki tylko przytomności kierowcy uchodzi cały z życiem. Wówczas mówi się o nim, że bardzo dobry, wspaniały, z refleksem. A gdyby był bez refleksu - wiadome skutki.
Czy nie można inaczej?
Zofia K. z Koszalina

BEZ PRETENSJI DO PZU
Czy nie urlopowej absencji w redakcji "Motoru" należy przypisać ukazanie się drukiem wypowiedzi mgra inż. W. E. Jakubaszka (nr 34/75, s. 4) na temat niebłahy i coraz bardziej aktualny?
Wszystkie "za" i "przeciw" w odniesieniu do pasów zawarte są w wyważonym artykule Leona Rejewskiego (ten sam numer "Motoru"), a szczególnie w przytoczonych tam cytatach ze szwajcarskiego "Automobil Revue". Pokrzykiwania w stylu
i dzięki tylko przytomności kierowcy uchodzi cały z życiem. Wówczas mówi się o nim, że bardzo dobry, wspaniały, z refleksem. A gdyby był bez refleksu - wiadome skutki.<br> Czy nie można inaczej?<br>&lt;au&gt;Zofia K. z Koszalina&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;BEZ PRETENSJI DO PZU&lt;/&gt;<br> &lt;intro&gt;Czy nie urlopowej absencji w redakcji "Motoru" należy przypisać ukazanie się drukiem wypowiedzi mgra inż. W. E. Jakubaszka (nr 34/75, s. 4) na temat niebłahy i coraz bardziej aktualny?&lt;/&gt;<br> Wszystkie "za" i "przeciw" w odniesieniu do pasów zawarte są w wyważonym artykule Leona Rejewskiego (ten sam numer "Motoru"), a szczególnie w przytoczonych tam cytatach ze szwajcarskiego "&lt;tit&gt;&lt;foreign&gt;Automobil Revue&lt;/&gt;&lt;/&gt;". Pokrzykiwania w stylu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!