Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tym w ubiegłym tygodniu w wywiadzie dla "Jerusalem Post". "Nie wiem, czy jest to możliwe dziś, gdy jesteśmy w środku całego procesu" - stwierdził.
Wczoraj wyjście z koalicji rządowej rozważała Narodowa Partia Religijna (Mafdal). Chciała zaprotestować przeciwko proponowanemu systemowi rekompensat dla powracających do Izraela osadników. Gdy to wydanie "Rz" oddawaliśmy do druku, nieznana była ostateczna decyzja tej partii. W poniedziałek pojawiły się informacje, że rząd ma zamiar przekazywać każdemu osadnikowi 200 - 500 tysięcy dolarów za zostawione w Strefie Gazy mienie.
., AFPProces w sprawie afery starachowickiej

Krótka pamięć

Były samorządowiec Marek Basiak i oskarżony o kierowanie grupą przestępczą Leszek S. zaprzeczyli wczoraj
tym w ubiegłym tygodniu w wywiadzie dla "Jerusalem Post". &lt;q&gt;"Nie wiem, czy jest to możliwe dziś, gdy jesteśmy w środku całego procesu"&lt;/&gt; - stwierdził.<br>Wczoraj wyjście z koalicji rządowej rozważała &lt;name type="org"&gt;Narodowa Partia Religijna (Mafdal)&lt;/&gt;. Chciała zaprotestować przeciwko proponowanemu systemowi rekompensat dla powracających do &lt;name type="place"&gt;Izraela&lt;/&gt; osadników. Gdy to wydanie "Rz" oddawaliśmy do druku, nieznana była ostateczna decyzja tej partii. W poniedziałek pojawiły się informacje, że rząd ma zamiar przekazywać każdemu osadnikowi 200 - 500 tysięcy dolarów za zostawione w &lt;name type="place"&gt;Strefie Gazy&lt;/&gt; mienie.<br>&lt;au&gt;&lt;gap&gt;., AFP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Proces w sprawie afery starachowickiej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Krótka pamięć&lt;/&gt;<br><br>Były samorządowiec &lt;name type="person"&gt;Marek Basiak&lt;/&gt; i oskarżony o kierowanie grupą przestępczą &lt;name type="person"&gt;Leszek S.&lt;/&gt; zaprzeczyli wczoraj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego