Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulturalne
Rok wydania: 1997
Rok powstania: 1994
miały miejsce 5 dnia każdego miesiąca.

FUNKCJONOWANIE KLUBU - ORGANIZACJA
Oczekujemy, że akces do KLUBU DOBREGO FILMU jest z Państwa strony deklaracją zakupu jednego filmu w miesiącu spośród proponowanych w repertuarze klubowym pozycji.
Prosimy o szybką decyzję - wybór tych filmów, które pragniecie państwo posiadać w swej domowej filmotece oraz odesłanie wypełnionego druku zamówienia na adres KLUBU.
Ze względu na czas trwania cyklu wydawniczego repertuar KLUBU na najbliższe pięć miesięcy ustaliliśmy sami. Począwszy od marca 1993 repertuar KLUBU chcemy tworzyć zgodnie z Państwa życzeniami oraz sugestiami. Mamy nadzieję na żywą i twórczą współpracę. Czekamy na listy, propozycje.

FUNKCJONOWANIE KLUBU - FINANSE
Prosimy o przekazywanie
miały miejsce 5 dnia każdego miesiąca.<br><br>&lt;tit&gt;FUNKCJONOWANIE KLUBU - ORGANIZACJA&lt;/&gt;<br>Oczekujemy, że akces do KLUBU DOBREGO FILMU jest z Państwa strony deklaracją zakupu jednego filmu w miesiącu spośród proponowanych w repertuarze klubowym pozycji.<br>Prosimy o szybką decyzję - wybór tych filmów, które pragniecie państwo posiadać w swej domowej filmotece oraz odesłanie wypełnionego druku zamówienia na adres KLUBU.<br>Ze względu na czas trwania cyklu wydawniczego repertuar KLUBU na najbliższe pięć miesięcy ustaliliśmy sami. Począwszy od marca 1993 repertuar KLUBU chcemy tworzyć zgodnie z Państwa życzeniami oraz sugestiami. Mamy nadzieję na żywą i twórczą współpracę. Czekamy na listy, propozycje.<br><br>&lt;tit&gt;FUNKCJONOWANIE KLUBU - FINANSE&lt;/&gt;<br>Prosimy o przekazywanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!