Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
niecnych kobietach. O dzieciach, które się odsunęły i które posunął. O zadebeconym koncie. O pedofilach i co by im za karę zrobił. O tym, że brakuje na używki i że kiedyś był w sekcji.
To były czasy. Zeszłym tygodniu ledwom wytargał bony z opieki społecznej! No. Bywało. Że się do dupy nalało. Smutna, czarna, herbata granulowana Sajgon stygnie w mieszkaniu. A na obiad był syty makaron z cukrem. Odbija się zatem na słodko.
Panie boże! Więcej pieniędzy a mniej obowiązków! I żeby tak kiedy spróbować tych ananasów. Zdobnych artykułów obiadowych. Mandarynek bardzo słodkich bezpestkowych. Kurczaka z rożna 12 złotych za kilo
niecnych kobietach. O dzieciach, które się odsunęły i które posunął. O &lt;orig&gt;zadebeconym&lt;/&gt; koncie. O pedofilach i co by im za karę zrobił. O tym, że brakuje na używki i że kiedyś był w sekcji.<br>To były czasy. Zeszłym tygodniu ledwom wytargał bony z opieki społecznej! No. Bywało. Że się do dupy nalało. Smutna, czarna, herbata granulowana Sajgon stygnie w mieszkaniu. A na obiad był syty makaron z cukrem. Odbija się zatem na słodko.<br>Panie boże! Więcej pieniędzy a mniej obowiązków! I żeby tak kiedy spróbować tych ananasów. Zdobnych artykułów obiadowych. Mandarynek bardzo słodkich bezpestkowych. Kurczaka z rożna 12 złotych za kilo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!