Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
jest oprocentowany.
Jest naga i gotowa. Po rozgrywce wstępnej rozpoczynają dwufazowe ruchy tektoniczne, przesuwając się sprawnie po taśmie. On tłoczy mennicą bilon. Ten wypada z dupy i toczy się po dywanie. Wpada prosto do rynienki zasilając automat. Wszystko działa dość sprawnie, jakżeżby inaczej - wciąż są na gwarancji. No, może mała dyskretna konserwacja raz w roku. I ror na granicy sensu i opłacalności. W kuchni swobodnie wydziela się jad kiełbasiany osnuwając sprzęt AGD ponurą zielonkawą mgiełką.
Tak więc została kurwą domową. Porusza miarowo nerwem, który doprowadza do spięcia sieci. Kogut smaży się na krześle przed odbiornikiem. Cywilizacja nie popłaca!
Potem ta ich
jest oprocentowany. <br>Jest naga i gotowa. Po rozgrywce wstępnej rozpoczynają dwufazowe ruchy tektoniczne, przesuwając się sprawnie po taśmie. On tłoczy mennicą bilon. Ten wypada z dupy i toczy się po dywanie. Wpada prosto do rynienki zasilając automat. Wszystko działa dość sprawnie, jakżeżby inaczej - wciąż są na gwarancji. No, może mała dyskretna konserwacja raz w roku. I ror na granicy sensu i opłacalności. W kuchni swobodnie wydziela się jad kiełbasiany osnuwając sprzęt AGD ponurą zielonkawą mgiełką. <br>Tak więc została kurwą domową. Porusza miarowo nerwem, który doprowadza do spięcia sieci. Kogut smaży się na krześle przed odbiornikiem. Cywilizacja nie popłaca!<br>Potem ta ich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego