Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
powstrzymywać. Właśnie do tego celu służą wzmacniacze mocy
Sony. A ponieważ w czasie jazdy często ulegają stłumieniu niskie dźwięki, warto również pomyśleć o dobrym głośniku basowym. Dzięki temu będzie się można zanurzyć w harmonii dźwięków nawet przy małej głośności.
40
DLA NIEKTÓRYCH LICZY SIĘ JEDNO: OLBRZYMIA MOC!
XM-1502SX

Dzięki dyskretnemu stopniowi wyjściowemu MOSFET i opartemu na elementach MOSFET przetwornikowi DC/DC, ten wzmacniacz 2/1 kanałów spełni każde oczekiwania. Rodzina wzmacniaczy Sony SX słynie z krótkich czasów przełączania i stabilnego zasilania. regulowany filtr górno- i dolnoprzepustowy pozwala na precyzyjną regulację głośników i zapewnia wyraźny, przezroczysty dźwięk.

Zapraszamy do Internetu!
Oferta
powstrzymywać. Właśnie do tego celu służą wzmacniacze mocy <br>&lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt;. A ponieważ w czasie jazdy często ulegają stłumieniu niskie dźwięki, warto również pomyśleć o dobrym głośniku basowym. Dzięki temu będzie się można zanurzyć w harmonii dźwięków nawet przy małej głośności.<br>40<br>DLA NIEKTÓRYCH LICZY SIĘ JEDNO: OLBRZYMIA MOC!<br>&lt;name type="prod"&gt;XM-1502SX&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>Dzięki dyskretnemu stopniowi wyjściowemu MOSFET i opartemu na elementach MOSFET przetwornikowi DC/DC, ten wzmacniacz 2/1 kanałów spełni każde oczekiwania. Rodzina wzmacniaczy &lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt; SX słynie z krótkich czasów przełączania i stabilnego zasilania. regulowany filtr górno- i dolnoprzepustowy pozwala na precyzyjną regulację głośników i zapewnia wyraźny, przezroczysty dźwięk.<br>&lt;gap&gt;<br>Zapraszamy do Internetu!<br>Oferta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego